Hlavní stránka


O nás


Projekce


Zařízení


Servis


Leasing


Bazar


Reference


Mapa

 
Copyright © 2004 TREFA spol. s r.o.

Přístupem k tomuto webu souhlasíte s níže uvedenými podmínkami použití.

Všechna práva vyhrazena. Všechny materiály použité na tomto webu podléhají autorskému zákonu.

Trefa spol. s r.o. je společností s ručením omezeným dle českých zákonů se sídlem v Hradci Králové. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Hradci králové.

Společnost Trefa s.r.o. poskytuje informace uvedené na tomto webu jako veřejnou službu svým zákazníkům a vyhrazuje si právo je kdykoli změnit bez předchozího upozornění. Společnost neručí za přesnost, úplnost nebo spolehlivost obsahu uváděných informací.


Vyloučení odpovědnosti


Tento web je poskytován "jak stojí a leží" a může být rozšiřován, doplňován a aktualizován. I když se Trefa s.r.o. velmi snaží poskytovat veřejnosti přesné a aktuální informace, nedává žádné záruky přesnosti nebo náležitosti informací uváděných na těchto www a neručí za chyby, vynechávky nebo zastaralost. Zejména pak Trefa s.r.o. neručí za obsah libovolného webu, na který z tohoto webu může vést odkaz. Dále Trefa s.r.o. neručí za škody nebo počítačové viry, které mohou ohrozit váš počítač nebo jiný majetek v důsledku přístupu k těmto stránkám, jeho používání nebo stahování obsahu těchto www.


Obchodní známky a registrované obchodní známky


Všechny názvy produktů nebo služeb uvedené na tomto webu jsou obchodními známkami nebo registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků a společností. Tento web, všechna data, texty, obrazy nebo zvuky jsou určeny jen k nekomerčnímu a osobnímu použití. Veškeré zdrojové kódy, grafické soubory a texty na webu www.trefahk.cz a jejich části jsou předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona č. 121/2000, §11.

Uvítáme, pokud si pro osobní použití pořídíte, uložíte nebo vytisknete kopie libovolné informace zveřejněné na tomto webu, s vědomím toho, že Trefa s.r.o. zůstává držitelem práv ke všem médiím, například textům, grafice a fotografiím. Informace zveřejněné na tomto webu ale nesmíte distribuovat, směňovat, upravovat, prodávat, přenášet nebo kopírovat. Pokud není výslovně uvedeno jinak, je všechen materiál uvedený na těchto www stránkách chráněn autorskými zákony a nesmí být bez předchozího písemného svolení Trefa s.r.o. používán k obchodním nebo veřejným účelům.

Bez předchozího písemného svolení společnosti Trefa s.r.o. je zakázáno i vytváření kopií částí tohoto webu nebo odkazů na ně.

 


© Copyright Trefa s.r.o 2004, Všechna práva vyhrazena. Licenční podmínky.